TEATR "BAJ POMORSKI"
UL. PIERNIKARSKA 9, 87-100 TORUŃ
SEKRETARIAT: +48 56 652 24 24 FAX 56 652 27 17
SEKRETARIAT@BAJPOMORSKI.ART.PL
DZIAŁ ORGANIZACJI WIDOWISK
56 652 20 29, WEW. 35, 36, 54;
ORGANIZACJA @BAJPOMORSKI.ART.PL Nr. konta bankowego (bilety) 23116022020000000061721102
Czwartek, 12 marca 2015
9.00
Informujemy, że harmonogram wystąpień może ulegać zmianom w trakcie trwania konkursu
III kategoria wiekowa (IV, V i VI klasy szkoły podstawowej)
9:00 – uroczyste rozpoczęcie konkursu
9:15 - 14:25
- Zofia Sut, SP nr 6 w Toruniu
- Zofia Papińska, SP nr 6 w Toruniu
- Kinga Stałęga, SP nr 10 w Toruniu
- Wiktoria Stefańska, SP nr 10 w Toruniu
- Amelia Wierzbowska, Szkoła Podstawowa nr 32, Młodzieżowy Dom kultury w Toruniu
- Oliwia Lewalska, SP nr 32 w Toruniu
- Alicja Kwapień, SP nr 24 w Toruniu
- Beniamin Kmieć, SP nr 24 w Toruniu
- Maja Mariańska, Szkoła Podstawowa nr 18 w Toruniu
- Agata Pietrzak, SSPS, „EDUKACJA” w Toruniu
- Karolina Żyto, SSPS, „EDUKACJA” w Toruniu
- Martyna Gadomska, SP nr 7 w Brodnicy
- Hubert Strzelecki, SP nr 7 w Brodnicy (PO WYSTĘPIE PRZERWA - 10:45-11:00)
-
Sandra Mendelewska, SP im. Rodu Piastów w Tupadłach - Jakub Adamski, SP nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
- Dominik Miś, SP nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
- Aleksander Grinert, Klub 2 Pułku Inżynieryjnego w Inowrocławiu
- Wiktor Korsak, Klub 2 Pułku Inżynieryjnego w Inowrocławiu
- Mateusz Gabor, SP nr 5, im., Papieża Jana Pawła II w Chełmży
- Natalia Dąbrowska, SP im., Bohaterow Września 1939r., w Świętosławiu
- Julia Wierzbowska, SP im., Bohaterow Września 1939r., w Świętosławiu
- Zuzanna Mytlewska, Zespół Szkół w Osieku nad Wisłą
- Oliwia Kowalska, Zespół Szkół w Osieku nad Wisłą
- Martyna Foksińska, Zespół Szkół w Osieku nad Wisłą
- Szymon Chilarecki, SP w Małej Nieszawce
- Gabriela Jędrzejwska, SP nr 3 im., Mikołaja Kopernika w Lipnie (PRZERWA - 12:30-12:45)
- Wojciech Szymański, STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI, Osiek nad Wisłą
- Julia Ryć, STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI, Osiek nad Wisłą
- Jagoda Jasińska, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy
- Sara Berghleh, SP w Mroczy
- Natalia Anioł, SP w Mroczy
- Ryszard Michałowski, Społeczna Szkoła Podstawowa GEM w Toruniu
- Natasza Bartłomiejczyk, Szkoła Podstawowa w Przygłowie
- Paulina Paczkowska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie Kujawskim
- Karolina Kałdowska, Zespół Szkół w Wałdowie Szlacheckim
- Karolina Różyńska, Zespół Szkół w Wałdowie Szlacheckim
- Zofia Anczewska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu
- Aleksandra Ratkowska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu
- Marcel Pacuła, Klub Centrum Szkolenia Artylerii o Uzbrojenia w Toruniu w Toruniu
- Gabriela Kąkolewska, Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Wielkiej
14:25 - 15:15 - obrady jury
15:15 - 15:45 - ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród